Müşteri Yorumları

Mutluluğun Anahtarını Bulan Değerli Müşterilerimiz

(7) Yorum bulunmaktadır

 1. FATİH AKÇA

  Tarih    

  Kepezde Bulunan kiralık dairemin kiraya verilmesi konusunda Profesyonel bir danışmandan destek almam gerektiğine karar verdiğimde Seyhan SEYHAN Hanıma bir yakınımın tavsiyesi üzerine başvurduk. Tabiki mevsimsel olarak kiracı bulmamız biraz zor gibi gözükse bile Seyhan Hanımın Sayesinde 1 günde Dairemizi kiralamış olduk. Kendisine teşekkür ediyor ve bundan sonraki Emlak alım satım ve kiralamalarında kendisi ile çalışmaya karar verdik … Başarılarınızın devamını dileriz..

 2. serkan akbaş

  Tarih    

  Relax Ofisinden Seyhan SEYHAN Hanımla Kısa bir Telefon görüşmesinden sonra kendisinden Kepezde bulunan kiralık olan Dublex daireyi bize sundu. Kısa bir görüşmeden sonra bize uygun olan şartları mülk sahibi ile görüşüp bize aktarmış oldu. Sorunsuz işlemler Profesyonel yaklaşımı ve işini bu kadar ciddiye alması bizi hem mutlu etti Hem şaşırtı Çanakkalede bu denli profesyonel çalışan bir kurumsal firmanın olması çanakkakle için büyükm bir değer .Kendisini tanımış olmakdan çok memnunuz kendisini Tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.
  Saygılarımla
  Serkan Akbaş

 3. Vildan Altınterin

  Tarih    

  Seyhan Hanımın göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldım, şehir dışından gelip kısıtlı vaktimiz olmasına rağmen öncesinden sürekli tlf bizi bilgilendirmesi ve işimizi kolaylaştırmış olmasından ötürü bizi bilgilendirmelerinden dolayı kısa bir sürede sorunsuz bir şekilde evimizi satın almış olduk Size çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

 4. MUSTAFA YILMAZ

  Tarih    

  Sayın Seyhan SEYHAN Hanımefendi ile yaklaşık 3 yıldır sorunsuz bir şekilde Çalışıyoruz bir yakınımın yönlendirmesi ile ilgilli kendisi ile çalışmaya başladık gerek kiralamalarda gerek satış konusunda bizi hiç yanıltmadı göstermiş olduğu olumlu performans ve güvenirlilik tartışılmaz uzun yıllar çalışmak dileğiyle başarılarınız daim olsun…
  Mustafa YILMAZ

 5. Gül Ercen

  Tarih    

  Remax gayrımenkul danışmanı sayın Seyhan Hanıma Edremit Körfezinde vermiş olduğu danışmanlık hizmettinden ötürü Çok teşekkür ediyorum. Bölgeye bu kadar hakim olması ve bizi doğru bilgilendirmesi bizi bundan sonraki yatırımlarımızda gönül rahatlığıyla kendisiyle seve seve çalışacağımızın garantisini veriyor olacağız. Bundan sonraki başarılarınızın takipçisi olacağız sevgiler…
  Gül Ercen

 6. Hülya ERBAY

  Tarih    

  Kısa bir süre önce tesadüfen Seyhan Hanımla Tanışdık kendisine hem prim yapabilecek ve rahatlıkla oturabileçeğimiz 1+1
  daire arayışımız olduğunu söylediğimde 1 saat gibi bir sürede bize uygun olan daireyi bulmuş oldu.
  Göstermiş olduğu güleryüz ve Dosthane yaklaşımından ötürü çok teşekkür ediyoruz.
  Tapu işlemleri ve iç dekorasyon konusunda yardımlarınızdan ötürü size minnetarız.
  Başarılarınız daim olsun…
  Hülya ERBAY

 7. Ender AKSOY

  Tarih    

  Sayın Seyhan Hanımla kısa bir Telefon görüşmesinden sonra kendisine 2 Adet Eşyalı Daire arayışımız olduğunu belirtmemizden sonra kısa sürede kiralamamızı gerçekleştirmiş olduk .
  kendisine çok teşekkür eder işlerinde bol kazançlar dileriz..
  Ender AKSOY

Bir Cevap Yazın